Kolorovacie centrum a showroom DeckColor

o nás

DeckColor s.r.o.

Kto sme ?

Rodinná spoločnosť DeckColor s.r.o., ktorá sídli v meste Levice, bola založená v roku 2021 a špecializuje sa na maloobchodný aj veľkoobchodný predaj kvalitného sortimentu značky Caparol. Ako pomerne mladá spoločnosť však máme bohatú históriu, skúsenosti i znalostí. DeckColor s.r.o., vznikla transformáciou zo živnosti ako pokračovanie v rodinnej tradícií, teda práce v stavebníctve a s farbami. Od roku 2021 sa plne sústredíme na prevádzku nášho kolorovacieho centra, v ktorom vám nie len odborne poradíme, ale taktiež namiešame odtieň akéhokoľvek druhu farby podľa vašich predstáv. Neváhajte a kontaktujte nás.

Kolorovacie centrum a showroom DeckColor s.r.o.

Showroom

Showroom DeckColor s.r.o., sa nachádza na adrese Kalnická cesta 3509 v Leviciach. V priestoroch nášho showroomu nájdete široký sortiment interiérových farieb, exteriérových farieb, omietok, zatepľovacích systémov, lakov a lazúr, penetrácií ako i množstvo ďalších produktov. Radi a ochotne vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov.

Kolorovacie centrum

Keďže DeckColor s.r.o., je oficiálnym partnerom značky Caparol, ponúkame vám okrem sortimentu kvalitných farieb aj ich miešanie či tónovanie presne na mieru podľa vašich požiadaviek a predstáv. V našom korolovacom centre disponujeme dostatočnými skladovými zásobami tak, aby sme pre vás pripravili interiérovú farbu či fasádnu omietku v požadovanom odtieni v čo najkratšej dobe. Krátku dobu prípravy akýchkoľvek farebných odtieňov zabezpečujeme najmä vďaka systému miešania farieb ColorExpress.

Doplnkové služby

Čo plánujeme

Sortiment našej prevádzky v dohľadnej dobe rozšírime aj o profesionálne maliarske a murárske náradie. Na ploche 127m2 pripravujeme pre našich zákazníkov moderný showroom a dizajnérske centrum. V dizajnerskom centre s vami naši školení a skúsení pracovníci prekonzultujú akékoľvek vaše špecifické požiadavky.

Okrem toho vám budú k dispozícii prezentačné videá, produktová literatúra, vzorky a asistencia nášho poradcu. Neustále rozširujeme a skvalitňujeme naše služby i produkty tak, aby sme naplnili všetky vaše požiadavky.